Info News: zprávy, zajímavosti [2]


--- [2.9.2011] [PerfectLashes.cz] ---

Na našem trhu se nedávno objevila revoluční novinka, kapky na prodlužování řas PerfectLashes: http://www.perfectlashes.cz/, obsahující jedinečné sérum s bioaktivátorem pro růst řas. Kapky jsou dodávány ve formě kosmetického plastového pouzdra s praktickým houbičkovým aplikátorem určeným pro snadné nanášení kapek bez zbytečných ztrát.
Klasickou metodou prodlužování se umělé řasy nalepují kvalitním lepidlem na naše řasy vlastní. Nevýhodou je nutnost dolepování spojená s docházením do kosmetického salonu, pokud tento postup nezvládne žena sama.


--- [28.6.2011] [aloe-info.cz] ---

Podle řady odborných studií o Aloe vera má dlouhodobé pití gelu z této královny léčivek pozitivní vliv na lidskou imunitu. Je to dáno specifickým a v celé rostlinné říši unikátním složením, které listový gel Aloe Vera má. Byl v něm zjištěn výskyt přibližně dvou set biologicky aktivních látek, z nichž některé doposud neumíme chemicky syntetizovat.


--- [15.10.2010] [eword.cz] ---

V polovině minulého měsíce započal americký dolar svůj pokles vůči většině hlavních světových měn. V tomto týdnu oslabil dolar k euru o 1,2 procenta. V pátek se prodával již za 0,71 eura. Ceny investičního zlata tvoří nové rekordy.


--- [27.9.2010] [korzo.cz] ---

Jste nervózní a podráždění, když vedle vás druhý člověk telefonuje?
Američtí vědci přicházejí s vysvětlením tohoto jevu. Došli ke zjištění, že při poslechu pouze jedné konverzující osoby se podstatně mění naše soustředění.