kapky na prodlužování řas

Umělé řasy nebo prodlužování řas?

Klasickým způsobem prodlužování se umělé řasy nalepují na řasy přírodní lepidlem.

Nedávno se na náš trh dostala zajímavá novinka, sérum na prodlužování řas PerfectLashes, obsahující jedinečný biostimulátor růstu řas, náhodně objevený americkými oftalmology při léčbě zeleného zákalu. Kapky se dodávají v plastovém kosmetickém pouzdru s houbičkovým aplikátorem, který slouží pro praktické nanášení séra a zamezuje jeho zbytečným ztrátám.

Dvě rozdílné metody prodlužování

Nevýhoda metody nalepování umělých řas spočívá v jejich opakovaném dolepování, které bývá spojené s návštěvami kosmetického salonu, pokud nezvládne klientka tento krok sama.

Proč zbytečně platit za nalepené a těžké umělé řasy, které omezeně nevydrží, průběžně opadávají, zatěžují naše vlastní řasy a je nutné je draze a pravidelně doplňovat. Otázkou navíc je přirozenost jejich vzhledu. Přitom můžete mít své vlastní řasy krásně a smyslně dlouhé. Stačí zahájit čtyřměsíční kůru prodlužování řas s kapkami Perfect Lashes.

Co je sérum na prodlužování řas PerfectLashes?

Kapky na řasy PerfectLashes obsahují bioaktivní stimulátor růstu řas. Ten umí, při pravidelném nanášení na víčka, vyvolávat efektivní růst, prodlužování a zahušťování řas na horním i spodním víčku.

Účinná látka byla dermatologicky testována, jejím působením nedochází k poškozování řas ani očí. Kapky se nanášejí na horní víčko v místech kořínků vyrůstajících řas tak, aby byla tato oblast přiměřeně prosycena sérem.